Anasayfa
02 Mart 2020 ( 1714 izlenme )
Reklamlar

Öksürük ve Bronşiti Tarihe Karıştıracak Tarif

Öksürük ve bronşiti tarihe karıştıran ve sadece 3 malzemeyle hazırlanan müthiş tarifi öğrenince hastalığı çok daha kolay atlatacaksınız…Ayrıntılar haberimizin detayındadır. 

Öksürük ve Bronşiti Tarihe Karıştıran Tarif
Öksürük şurupları ve haplar, hasta olduğunuzda işe yarayabiliyor. Ancak evde hazırladığınız karışımla, hasta olmamak mümkün. Hem de tadı acı gelen öksürük şuruplarını içmek zorunda kalmayacaksınız. Muz ve balın birbirleriyle muhteşem uyumu ve sağlığınıza faydası sayesinde, bronşit ve kuru öksürükten kurtulacaksınız. En iyisi de karışımın tadının öksürük şurubuna nazaran harika olması.

Kış kendini yavaşça hissettirirken, bu karışıma ihtiyacınız olacak. Denemekten zarar gelmez! Malzemeler: 400 ml ılık su 2 adet muz 2 yemek kaşığı bal Hazırlanışı: 1- Muzları soyun ve plastik kaşıkla ezin (Muzları metal kaşıkla ezmeyin. Metal ile meyve temas ettiğinde, meyve çabuk bozulabiliyor ve sağlığınıza da zararlı). 2- Ezilmiş muzları seramik veya cam bir kâseye koyup üzerine ılık su ilave edin. 30 dakika dinlendirin. 3- Karışım soğuduktan sonra üzerine bal ilave edin. Karışımın iyice soğuduğundan emin olun çünkü bal, sıcak su ile temas etmesi halinde besleyiciliğini yitirecektir. 4- Öksürük ve bronşite karşı doğal karışımımız hazır! Günde dört kez en fazla 100 ml olması şartıyla karışımı için. Unutmayın ki karışımı haftada beş gün içmeniz gerekiyor ve verdiğimiz tarif sadece bir gün için.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HAYATINI KAYBETTİ CORONAVİRÜSTE SON DAKİKA GELİŞMESİ Sağlık Bakanı Koca Vaka ve Ölü Sayısını Duyurdu Enerji Bakanı Açıkladı